%20 Çevrim Şartsız Cepbank Yatırım Bonusu

%20 Çevrim Şartsız Cepbank Yatırım Bonusu

1. %20 çevrim şartsız yatırım bonusu sadece Cepbank  yatırım yöntemi için geçerli bir promosyondur.

2. %20 çevrim şartsız cepbank yatırım bonusundan faydalanmak isteyen üyelerimiz oyunlara katılmadan canlı destek hattından bonuslarını talep etmelidir. Oyunlara katıldıktan sonraki bonus talepleri dikkate alınmayacaktır.

3. %20 çevrim şartsız  yatırım bonusundan yararlanmak isteyen üyelerimizin minimum yatırım miktarı 100 TL olması gerekmektedir.

4. Bu bonustan yararlanabilmeniz için; 24 saat içerisinde çekim işleminizin olmaması gerekmektedir. 24 saat içerisinde çekim yapmış olan kullanıcılar bu bonustan yararlanamaz.

5. Bu bonustan; bir üyenin tek seferde faydalanabileceği miktar 100 TL, gün içerisinde alabileceği maksimum bonus miktarı 500 TL dir.

6. Bu bonusun herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır. Ana para çevriminizi tamamladıktan sonra (ana para çevrimi için; yatırıdıgınız tutar ve aldıgınız bonus kadar minimum 1,40 orandan katılım göstermelisiniz. ) bonusunuz ile birlikte çekim yapabilirsiniz. Çekim sırasında yatırım bonusunuz bakiyenizden kesilmeyecektir.

7. Her yatırımınız için sadece bir bonustan yararlanabilirsiniz. %20 Çevrim Şartsız Cepbank yatırım bonusundan yararlanmanız halinde; aynı yatırıma karşılık alabileceğiniz farklı bir bonus hakkınız bulunmayacaktır.

8. Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiç bir mazeret belirtilmeden Mottobet hesabı kapatılacak ve bakiye mevcut ise bloke edilecektir.

9. Bu bonusumuzundan yararlanan üyelerimiz tüm hüküm, kuralları ve şartları kabul etmiş sayılmaktadır

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*