%20 Çevrim Şartsız Sanal Kart (Paykasa,EcoPayz,Otopay,Astropay,Bitcoin) Yatırım Bonusu

%20 Çevrim Şartsız Sanal Kart (Paykasa,EcoPayz,Otopay,Astropay,Bitcoin) Yatırım Bonusu

1. %20 Sanal kart yatırım bonusu; Paykasa, EcoPayz, Otopay, Astropay, Bitcoin ile olan yatırımlar için geçerli bir promosyondur.

2. Bu bonustan yararlanabilmeniz için yatırmanız gereken minimum tutar; 100 TL’dir.

3. Bu promosyondan faydalanmak isteyen üyelerimiz oyunlara katılmadan canlı destek hattından bonuslarını talep etmelidir. Oyunlara katıldıktan sonraki bonus talepleri dikkate alınmayacaktır.

4. Bu bonustan yararlanabilmeniz için; 24 saat içerisinde çekim işleminizin olmaması gerekmektedir. 24 saat içerisinde çekim yapmış olan kullanıcılar bu bonustan yararlanamaz.

5.  %20 çevrim şartsız sanal kart yatırım bonusundan bir üyenin tek seferde faydalanabileceği miktar 100 TL, gün içerisinde alabileceği maksimum bonus miktarı 500 TL dir.

6. Bu bonusun herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır. Ana para çevriminizi tamamladıktan sonra bonusunuz ile birlikte çekim yapabilirsiniz. Çekim sırasında bonusunuz bakiyenizden kesilmeyecektir.

7. Her yatırımınız için sadece bir bonustan yararlanabilirsiniz. %20 Çevrim Şartsız Sanal Kart yatırım bonusundan yararlanmanız halinde; aynı yatırıma karşılık alabileceğiniz farklı bir bonus hakkınız bulunmayacaktır.

8. Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiç bir mazeret belirtilmeden Mottobet hesabı kapatılacak ve bakiye mevcut ise bloke edilecektir.

9. Bu bonusumuzundan yararlanan üyelerimiz tüm hüküm, kuralları ve şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*