%10 Çevrim Şartsız Havale Bonusu ( Her Yatırım İçin Geçerlidir )

%10 Çevrim Şartsız Havale Bonusu ( Her Yatırım İçin Geçerlidir )

Bu kampanya ile hesabınıza havale yöntemi ile yaptığınız minimum 100 TL ile maksimum 10000 TL arasındaki ödemeler için %10 bonus kazanırsınız.

Kampanya Kuralları ;

1 – Promosyondan faydalanabilmeniz için yatırımınızın en az 100 TL en fazla 10.000 TL değerinde olması gerekmektedir.

2 – %10 Havale Para Yatırma bonusunu ödeme bildirimi yaparken kullanıcı kendisi seçmektedir.

3 – Her kullanıcı aynı anda 1 bonusa sahip olabilir, aktif bonusu olan kullanıcı yeni bir bonus talep edemez. Hem %100 Hoşgeldin bonusu hemde bu bonustan aynı anda yararlanamazsınız.

4 – Bu bonusta ekstra çevirim şartı bulunmamaktadır. Ana kasa ve bonusunuzu 1 kere 1.30 oranından çevirip çekim yapabilirsiniz.

5 – Bu promosyondan her kullanıcı istediği kadar faydalanabilir. Para çekimi yapan kullanıcı 24 saat içerisinde bu bonustan tekrar faydalanamaz. Bu promosyona katılmak için sadece Havale seçeneği ile yatırılmış yatırımlar geçerlidir.

6 – Bu promosyondan faydalanan kullanıcı 24 saat içersinde çekim işlemi yapamaz.

7 – Bu bonustan maksimum günlük 1000 TL alabilirsiniz.

8 – Para yatırma bonusundan yararlanan müşterilerimiz discount almak için hak talep edemez.

9 – Bonuslu yatırımlarınızda baccarat ve rulet oyunları çevirimden sayılmamaktadır.

  • Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. Tikobahis istedigi zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanici tarafindan ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suistimali yapan ve tespit edilen  üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip ) Ana para bakiyesi de dahil olmak üzere tüm hesap kapatılacaktır.
  • Bonus kuralları ülkeye göre değişiklik göstermektedir.Kullanıcının VPN,VPS yada DNS ayarlarında yaptığı değişiklikler neticesinde, farklı ülkelerden giriş sağlaması durumunda, üye olduğu ülkedeki bonus kuralları geçerlidir.
  • “Mottobet” bu promosyonu istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda yada sistemsel bir sorun durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.
  • Bu promosyona katılan tüm üyelerimiz belirttiğimiz şartları peşinen kabul etmiş sayılır

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*